V Kojetíně došlo k incidentu mezi dvěma skupinami lidí, pětice agresorů s tyčemi, sekerami a teleskopem zdemolovala zaparkované auto

10.06.2019
V pátek došlo v Kojetíně na Masarykově náměstí k incidentu mezi dvěma skupinami místních obyvatel. Dle doposud zjištěných informací skupina 5 mužů nejprve za pomoci kovových tyčí, sekery a teleskopického obušku poškodila vozidlo Š Octavia tím, že mu rozbili okna, urazili zpětné zrcátka, promáčkli dveře a rozbili přední a zadní světla. Pak fyzicky napadli 30letého […]

V pátek došlo v Kojetíně na Masarykově náměstí k incidentu mezi dvěma skupinami místních obyvatel. Dle doposud zjištěných informací skupina 5 mužů nejprve za pomoci kovových tyčí, sekery a teleskopického obušku poškodila vozidlo Š Octavia tím, že mu rozbili okna, urazili zpětné zrcátka, promáčkli dveře a rozbili přední a zadní světla.

Pak fyzicky napadli 30letého muže, kdy ho minimálně dvakrát udeřili kovovou tyčí do hlavy a zblízka na něj dvakrát vystřelili z plynové pistole. Zranění utrpěl i další o dva roky mladší muž. Agresivní skupina slovně urážela a vyhrožovala obyvatelům jednoho z domů. Na vozidle vznikla škoda předběžně vyčíslena na 30 000 Kč.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestné činy výtržnictví, poškození cizí věci a pokusu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Podezřelými osobami je skupina 4 osob ve věku od 16 do 37 let. Plynová pistole byla zajištěna. Případem se intenzivně zabýváme a ve věci provádíme další prověřování.

Přečteno 14x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík