V servisu elektroniky na Žižkově kradl muž v policejní uniformě, nepoznáte ho?

8.06.2019
Policisté z místního oddělení Žižkov řeší případ krádeže peněz a dvou mobilních telefonů v servisu elektroniky na Husitské ulici v Praze 3. Do servisu přišel muž v policejní uniformě s tím, že se mu v notebooku zasekla sim karta. Ač to normálně není zvykem, tak technik nechal zákazníka v obchodě samotného, protože si myslel, že […]

Policisté z místního oddělení Žižkov řeší případ krádeže peněz a dvou mobilních telefonů v servisu elektroniky na Husitské ulici v Praze 3.

Do servisu přišel muž v policejní uniformě s tím, že se mu v notebooku zasekla sim karta. Ač to normálně není zvykem, tak technik nechal zákazníka v obchodě samotného, protože si myslel, že se jedná o policistu a působil na něj důvěryhodně. Mezi tím, co byl technik v dílně, tak muž prohledal obchod, odcizil dva mobilní telefony a hotovost z poklady. Celkem tak způsobil škodu za téměř třicet tisíc korun. Přibližně po patnácti minutách se technik vrátil i s opraveným notebookem a ve své dobrotě za opravu ani nic nechtěl. To ale ještě nevěděl, že ho muž v uniformě okradl.

Jednání podezřelého a jeho podobu zachytila kamera a nyní pátráme po jeho totožnosti. Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Za trestný čin krádež mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Kriminalisté, kteří na případu pracují, jsou přesvědčení, že se o pravého policistu nejednalo a muž byl pouze do policejní uniformy oblečený.

Přečteno 15x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík