Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Ve vlaku mezi Ostravou a Českým Těšínem se měl při pohledu na dívky ukájet senior

29.05.2018
Ostravský policejní komisař zahájil trestní stíhání 72letého muže pro trestný čin výtržnictví. Pachateli skutku hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Senior je podezřelý, že v době od února 2018 do 13. 4. 2018 se během jízdy vlaky (zejména na trase mezi železničními stanicemi Ostrava – Český Těšín) ukájel. Muž si měl při pohledu […]

Ostravský policejní komisař zahájil trestní stíhání 72letého muže pro trestný čin výtržnictví. Pachateli skutku hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Senior je podezřelý, že v době od února 2018 do 13. 4. 2018 se během jízdy vlaky (zejména na trase mezi železničními stanicemi Ostrava – Český Těšín) ukájel. Muž si měl při pohledu na dívky třít úd pod oděvem. K uvedeném protiprávnímu jednání mohlo dojít v deseti případech.

Po oznámení jedné z dívek muže nalezli policisté v prostoru nádraží. Ke svému protiprávnímu jednání se doznal. Vybírat si měl dívky (ve věku studujících střední školy) a činy páchat ve vlaku. Díky volnému času, kterým disponuje v důchodu, měl cestovat vlaky.

Policisté v tuto chvíli znají identitu čtyř poškozených dívek ve věku 18 – 19 let (před jednou z poškozených měl muž onanovat opakovaně). Z dosud zjištěných skutečností však vyplývá, že k uvedenému jednání mohlo dojít i v dalších případech. Žádáme poškozené, které dosud nekontaktovaly policii, aby tak učinily na lince 158 nebo telefonu kriminalistů 974 726 770.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři