Z nestřeženého pracoviště v Hlavenci odešel vězeň, pátrá po něm policie

13.06.2019
Policisté pátrají po šestadvacetiletém vězni (Michal Kubát), který dnes 13. června kolem deváté hodiny ráno uprchl z nestřeženého pracoviště výrobního podniku v katastru obce Hlavenec na Mladoboleslavsku. Odsouzený muž si odpykává trest odnětí svobody ve Věznici Jiřice za majetkovou trestnou činnost. Hledaný muž je štíhlé postavy, vysoký 168 – 172 cm, oblečen do bílého trička […]

Policisté pátrají po šestadvacetiletém vězni (Michal Kubát), který dnes 13. června kolem deváté hodiny ráno uprchl z nestřeženého pracoviště výrobního podniku v katastru obce Hlavenec na Mladoboleslavsku.

Odsouzený muž si odpykává trest odnětí svobody ve Věznici Jiřice za majetkovou trestnou činnost.

Hledaný muž je štíhlé postavy, vysoký 168 – 172 cm, oblečen do bílého trička se zelenými pruhy a modrých pracovních kalhot.

Přestože hledaný vězeň není nebezpečný, upozorňujeme všechny občany, aby se jej nepokoušeli nijak zadržet a ihned volali na bezplatnou linku 158.

Odsouzený muž se může pohybovat po celé České republice, nikoliv pouze ve Středočeském kraji. Žádáme případné svědky a osoby, které přišly s odsouzeným mužem do kontaktu, aby se obrátily na nejbližší

Přečteno 21x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík