Policisté vypátrali seniora, který v lese vypadl z vozíku a nedokázal se dostat zpět

3.07.2015

Ve středu 1. července pátrali policisté v odpoledních hodinách na Kamenicku po pohřešovaném osmašedesátiletém muži. Muž byl nalezen po přibližně hodině v pořádku.

Oznámení o pohřešování staršího muže, který je imobilní a pohybuje se na vozíku, přijali policisté po čtvrté hodině odpoledne. Muž opustil místo svého bydliště v dopoledních hodinách, následně se ale domů nevrátil a nepodal o sobě ani žádnou zprávu. Rodina měla o muže obavu, začala po muži pátrat, když ale příbuzní vyčerpali veškeré svoje možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii.

Policisté zjistili popis pohřešovaného muže a veškeré dostupné informace k místům, kde by se mohl pohybovat. Jako lokalita, kde se pravděpodobně nachází, bylo vytipováno okolí obce nedaleko Kamenice nad Lipou. Policisté zorganizovali pátrací akci, do které se zapojili také policejní psovodi, profesionální i dobrovolní hasiči, rodina pohřešovaného muže a místní občané.

Před půl šestou večer byl muž při pátrací akci nalezen v pořádku v lese vzdáleném přibližně tři kilometry od obce. Muž v lese nešťastnou náhodou vypadl z vozíku a nemohl se poté dostat zpět. Muž byl v pořádku a do péče si ho převzala jeho rodina.

Přečteno 52x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Policejní deník, http://policejnidenik.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík