Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Výšky a hloubky
Aktuality > Výšky a hloubky
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Dítě v kočárku v Brně uvízlo ve výtahu „páternoster“

29.04.2019
V pondělí odpoledne, krátce před 14.hodinou vyslali operátoři do centra města Brna lékaře v setkávacím systému rendez-vous, dále posádku bez lékaře a inspektora provozu. Došlo totiž k zaseknutí kočárku s dítětem uvnitř ve výtahu „páternoster“. Společně s hasiči jsme kočárek vyprostili, po celou dobu vyprošťování jsme dítě monitorovali a vizuálně kontrolovali jeho životní funkce. Po […]

V pondělí odpoledne, krátce před 14.hodinou vyslali operátoři do centra města Brna lékaře v setkávacím systému rendez-vous, dále posádku bez lékaře a inspektora provozu.

Došlo totiž k zaseknutí kočárku s dítětem uvnitř ve výtahu „páternoster“. Společně s hasiči jsme kočárek vyprostili, po celou dobu vyprošťování jsme dítě monitorovali a vizuálně kontrolovali jeho životní funkce.

Po vyšetření naštěstí vše nasvědčovalo tomu, že malý pacient bude v pořádku. Přesto jsme jej pro jistotu převezli v doprovodu matky do Dětské nemocnice k pozorování. Pláč i strach dítěte se podařilo zmírnit věnováním hračky, kterou v sanitce právě pro tyto účely vozíme.

A na závěr důrazné varování: do výtahů tohoto typu mají kočárky zakázaný vjezd, je to opravdu nebezpečné. Dnes to dopadlo dobře, ale následky by mohly být mnohem horší.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři