Na zřícenině hradu Oheb se zřítila žena z výšky, záchranáři nakonec museli zachraňovat i dva muže, kteří jí chtěli pomoci

23.06.2019
Zásah na zřícenině hradu Oheb na skalním ostrohu nad přehradní nádrží Seč zaměstnal čtyři výjezdové skupiny záchranářů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a hasiče. Z přibližně dvacetičlenné skupiny mladých lidí, která se v těchto místech nacházela krátce před desátou hodinou večerní, se jedna žena zřítila z asi pětimetrové výšky. Další dva muži se následně zřítili, […]

Zásah na zřícenině hradu Oheb na skalním ostrohu nad přehradní nádrží Seč zaměstnal čtyři výjezdové skupiny záchranářů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a hasiče.

Z přibližně dvacetičlenné skupiny mladých lidí, která se v těchto místech nacházela krátce před desátou hodinou večerní, se jedna žena zřítila z asi pětimetrové výšky.

Další dva muži se následně zřítili, ve snaze ženě pomoci, z asi třímetrové výšky.

Zásah byl o to náročnější že byl vedený v prudkém svahu a v nočních hodinách. Po ošetření a naložení do vakuové matrace byla žena se středně těžkým zraněním hlavy a muži s lehkým zraněním zad a krční páteře převezeni do pardubické a chrudimské nemocnice.

Zásah byl ukončen krátce po dvanácté hodině.

Přečteno 26x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře