Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Výšky a hloubky
Aktuality > Výšky a hloubky
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Tragédie v Ostravě: Batole vypadlo z okna v šestém patře, nepřežilo

12.07.2019
Policisté nyní hledají svědky, kteří by pomohli objasnit, co se ve středu před osmou večer v Ostravě v ulici Jana Šoupala stalo. Ozvat se můžou na linku 158. 

 

"Kriminalisté prověřují veškeré skutečnosti, související s tragickou událostí. Ohledali místo a vyslechli svědky," řekla policejní mluvčí Gabriela Pokorná. Na dotaz TN.cz odmítla říct, zda vypadl chlapeček, nebo holčička. Dodala pouze, že dítě v době, kdy vypadlo, nebylo doma samo.

 

 

Podobný případ se mohl stát ve čtvrtek v brněnských Zábrdovicích. Kolemjdoucí muž zavolal policisty k tříleté holčičce, která balancovala na parapetu otevřeného okna. Naštěstí si holčička s policisty začala povídat, poslechla je a opatrně se vrátila zpět do pokoje.

 

Policie před podobnými případy varuje. Chvíle nepozornosti může vést k velkému neštěstí. "Dítě by mělo mít zcela zamezený přístup na balkón. Ani síť proti hmyzu nezabrání pádu dítěte a není možné se spoléhat na to, že okno je umístěné vysoko,“ varuje tisková mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Autor, zdroj: Mediafax, http://www.mediafax.cz

Přidat komentář

Naši partneři