Kraj:Od:
Rubrika:Do:
Vyhledat:

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie

Vlak u Břeclavi srazil člověka, nejspíš spáchal sebevraždu!

8.07.2019 08:10
Kolem půl šesté hodiny ráno došlo ke srážce vlaku s člověkem u Břeclavi. Nehoda se stala na trati Břeclav – Znojmo. Provoz v tomto úseku byl přerušený až do osmé hodiny. Poté byl znovu obnoven. 

Při vážné nehodě zemřel motorkář (†18), srazilo ho předjíždějící auto

6.07.2019 11:17
Tragédie se stala po 22. hodině mezi obcemi Roztání a Otinoves. Devatenáctiletý řidič octavie jel ve směru na Octinoves a po projetí mírné levotočivé zatáčky začal na přímém úseku předjíždět auta před sebou.

Tragická smrt u Benešova, osobní auto se srazilo s dvěma motorkami

4.07.2019 18:19
Ve čtvrtek po druhé hodině odpoledne přijala tísňová linka hlášení o vážné nehodě u Benešova, kde se srazily dvě motorky s osobním autem. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři.

Mladík nezvládl řízení v zatáčkách, poslední byla osudnou

4.07.2019 17:10
K další tragické nehodě došlo v Jihočeském kraji ve čtvrtek krátce po 3:00 na silnici I/34 mezi obcemi Třeboň a Štěpánovice. Tentokrát byl oběti teprve sedmadvacetiletý řidič, který podle policie s největší pravděpodobností nepřizpůsobil jízdu silničním podmínkám.

Dívka (9) se přiškrtila v lanovém centru, upadla do bezvědomí!

4.07.2019 12:31
"Pacientu mladší patnácti let jsme odpoledne transportovali vrtulníkem do plzeňské fakultní nemocnice již při vědomí,“ potvrdila Právu mluvčí záchranky Mária Svobodová.

Mladíkovi (20) netlouklo 20 minut srdce. Podařilo se ho zachránit

4.07.2019 05:45
Mladík z amerického Michiganu byl ve svém zaměstnání, když ho udeřil elektrický proud. Celá událost se stala nešťastnou náhodou – nesl kovový žebřík, kterým zavadil o elektrické vedení. "Pamatuji si, že jsem ho držel, najednou jsem se začal třepat, pak si už nepamatuji nic," popsal nehodu mladý muž. "Bylo tak, jako to vidíte ve filmech," dodal.

Hasiči a horští záchranáři zachraňovali paraglidistu ze stromu

29.06.2019 21:22
Dvě jednotky hasičů společně se dvěma členy Horské služby Beskydy zachraňovaly zkušeného paraglidistu z jižní Moravy, který při letu z beskydského vrchu Javorový přistál neočekávaně – místo na zemi – na vzrostlém buku v katastru obce Krásná (okres Frýdek-Místek). Z výšky 20 metrů mu záchranáři pomohli pomocí lezecké techniky a sousedního stromu. Událost se obešla […]

S požárem haly v Kostomlatech nad Labem bojovalo 11 jednotek hasičů

29.06.2019 09:18
Ve čtvrtek 27. června deset minut po dvaadvacáté hodině byl na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár haly v soukromé firmě u vlakového nádraží v Kostomlatech nad Labem. Operační důstojník k události vyslal v prvním sledu hned pět jednotek. Hasiči byli na místě do deseti minut od přijetí oznámení o požáru. V […]

Na Bruntálsku havaroval motorkář, do nemocnice ho transportoval vrtulník LZS

29.06.2019 09:11
Záchranáři ZZS MSK zasahovali v pátek 28. června odpoledne u vážné dopravní nehody na Bruntálsku. Po čtvrt na čtyři byla ohlášena havárie motocyklisty na silnici mezi městy Bruntál a Rýmařov, poblíž obce Horní Václavov. K zásahu vyslali operátoři záchranné služby lékařskou posádku z Bruntálu a tým letecké záchranné služby z Bruntálu. Třiačtyřicetiletý muž narazil se […]

Na silnici u Bohuslavic začal za jízdy hořet nákladní automobil

28.06.2019 09:55
Profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolná jednotka z Nového Města nad Metují vyjížděli v pátek před druhou hodinou ranní k nahlášenému požáru menšího nákladního vozidla. To začalo hořet na silnici č. 309 mezi Bohuslavicemi a Dobruškou. Při příjezdu hasičů na místo události už byl vůz požárem zasažen asi do poloviny. Na likvidaci nasadily jednotky vysokotlaký […]
Items count: 19349items per page: |< < 4 5 6 7 8 9 10 > >|

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík