Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
Aktuality > Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Díky všímavým mužům, kterým nebyl lhostejný osud neznámé ženy, se podařilo zachránit lidský život

26.03.2024
Policisté z Prahy venkov - JIH vyjížděli v neděli 10. března 2024 na oznámení o nálezu uvázaného psa u hřiště v obci Hradištko. Toho si všimli dva muži, kteří nebyli lhostejní a zavolali na policii, kde vše oznámili. Ve chvíli, kdy policisté přijeli na místo, oba muži stále vyčkávali u uvázaného psa a zároveň policistům sdělili, že si v okolí nikoho nevšimli.
Policisté u uvázaného psa nalezli nejen deku a misku s vodou, ale i omluvný dopis, který napsala jeho majitelka. Ta v něm popsala, že se nachází ve složité životní situaci a doufá, že se její fenka dostane do dobrých rukou a k majitelům, kteří se o ní budou starat dobře, tak jako to dělala ona. Dále policisté na místě nalezli tašku, kde byly nachystané věci pro fenku, ale i dámské oblečení a doklady majitelky.

Policisté na základě všech těchto skutečností pojali podezření, že si majitelka psa chce ublížit a začali po ní okamžitě pátrat v okolí a zkontaktovali i kolegy z poříčního oddělení a hasiče, aby jim s pátráním pomohli. Zanedlouho policisté ženu vypátrali sedící pod skálou, celou zakrvácenou. Žena policistům sdělila, že se chtěla zabít, proto se pořezala na předloktí. Policisté ihned zahájili první pomoc, na řezné rány ženě přiložili tlakový obvaz a zavolali zdravotnickou záchrannou službu. Lékař následně konstatoval, že zranění byla velmi vážná.

Díky všímavým mužům, kterým nebyl osud fenky lhostejný a díky policistům a záchranářům se podařilo 48leté ženě zachránit život.


...

Přidat komentář

Naši partneři