Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
Aktuality > Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Muž v Ostrově volal strážníkům, že mu ze záchodu leze anakonda. Odchytit se podařilo krajtu

9.07.2021
Dne 6.7.2021 ve 12:00 bylo přijato oznámení na linku 156 o velkém ještěrovi, který pobíhá okolo panelového domu.
Hlídka MP Ostrov se dostavila na místo, kde nalezli vyhřívajícího se Leguána na slunci. Ten byl odchycen a umístěn do odchytové stanice. Celá událost byla zveřejněna na FB stránkách MP Ostrov a zanedlouho se majitel leguána přihlásil. Majitel si zvíře převzal a následně byl předán na Městský úřad k dalšímu projednání.

Dne 6.7.2021 v 06:20 hod. byla přijata žádost o pomoc, protože dotyčnému z toalety leze had a zřejmě se jedná o anakondu. Hlídka MP se dostavila na místo, kde skutečně v toaletě viděla hlavu hada, který byl zalezlý pod okrajem WC.

Jelikož nebylo známo o jaký druh hada se jedná, byl na místo přivolán pracovník odchytové služby Ostrovský Macík, který za pomoci dlouhých odchytových kleští hada odchytil. Opět byla celá událost zveřejněna na facebookových stránkách Městské policie Ostrov, majitelka se zanedlouho ozvala a hada si vyzvedla. Následně byla předána na Městský úřad k projednání přestupku.

Také ve čtvrtek měli strážníci ve spolupráci s dobrovolnými hasiči Ostrov zajímavý odchyt pěti ovcí, které se pohybovaly po komunikaci přímo před zbrojnicí ostrovských hasičů.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři