Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zřícené budovy, sesuvy, zemětřesení
Aktuality > Zřícené budovy, sesuvy, zemětřesení
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Motorkáře na Českolipsku vážně zranil padající strom

30.07.2018
V sobotu kolem 15.20 projížděl 52letý motocyklista na stroji značky Rewaco HS1 takzvané tříkolce od Jestřebí na Doksy po silnici I/38, když za odbočkou do Starých Splav na něj spadl strom. Motocykl následně vyjel mimo silnici a skončil v příkopu. Při této kuriózní a současně velmi nebezpečné havárii utrpěl motocyklista těžké zranění, které si vyžádalo […]

V sobotu kolem 15.20 projížděl 52letý motocyklista na stroji značky Rewaco HS1 takzvané tříkolce od Jestřebí na Doksy po silnici I/38, když za odbočkou do Starých Splav na něj spadl strom.

Motocykl následně vyjel mimo silnici a skončil v příkopu. Při této kuriózní a současně velmi nebezpečné havárii utrpěl motocyklista těžké zranění, které si vyžádalo letecký transport do nemocničního zařízení.

Vzhledem k závažným následkům si na místě nehodu převzala do vyšetřování služba kriminální policie a vyšetřování. Ta si mimo jiné vyžádá i znalecký posudek z oboru dendrologie, který poskytne odpověď na otázku, co bylo příčinou pádu stromu. Vyšetřovatel pak na základě znaleckého posudku bude zvažovat, zda a kdo je za nešťastnou událost zodpovědný.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři