Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zřícené budovy, sesuvy, zemětřesení
Aktuality > Zřícené budovy, sesuvy, zemětřesení
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Pokrývač se u Bernartic propadl střechou, s vážným zraněním skončil v nemocnici

10.03.2019
Takřka denně vyšetřují policisté v Jihočeském kraji pracovní úrazy různého druhu. Bohužel některé s dlouhou dobou léčení, pár případů i se ztrátou orgánů či života. Jeden z posledních případů vyšetřují strážci zákona z obvodního oddělení Milevsko. V pátek 8. března v ranních hodinách, v jedné obci nedaleko Bernartic, při pokrývačských pracích, stoupl muž středního věku […]

Takřka denně vyšetřují policisté v Jihočeském kraji pracovní úrazy různého druhu. Bohužel některé s dlouhou dobou léčení, pár případů i se ztrátou orgánů či života.

Jeden z posledních případů vyšetřují strážci zákona z obvodního oddělení Milevsko. V pátek 8. března v ranních hodinách, v jedné obci nedaleko Bernartic, při pokrývačských pracích, stoupl muž středního věku na laťování, které se pod ním pravděpodobně prolomilo, a následně vzniklým otvorem propadl na betonovou plochu z výšky 4,5 metru. S velmi těžkým zraněním byl transportován leteckou zdravotnickou službou Armády ČR na traumacentrum krajské nemocnice.

Uvedený případ je vyšetřován ve spolupráci s Oblastním inspektorátem práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu, zda nedošlo k porušení stanovených předpisů při práci ve výškách a bezpečnosti práce.

Připomínáme všem pracovníkům, aby dbali zvýšené opatrnosti při práci se stroji, na stavbách, při těžařských pracích v lese apod.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři