Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zřícené budovy, sesuvy, zemětřesení
Aktuality > Zřícené budovy, sesuvy, zemětřesení
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Vyvrácený strom skončil po nehodě na Jičínsku pod dodávkou

6.10.2018
O tom, jak nebezpečný může být v silničním provozu mikrospánek, se ve čtvrtek 4. října po sedmé hodině ráno na obchvatu Jičína mohl osobně přesvědčit dvaapadesátiletý řidič nákladního motorového vozidla Iveco. Muž jel po silnici I. třídy číslo 16/35 ve směru na Novou Paku. Na přímém úseku po projetí křižovatky pravděpodobně vlivem zmiňovaného mikrospánku přejel […]

O tom, jak nebezpečný může být v silničním provozu mikrospánek, se ve čtvrtek 4. října po sedmé hodině ráno na obchvatu Jičína mohl osobně přesvědčit dvaapadesátiletý řidič nákladního motorového vozidla Iveco.

Muž jel po silnici I. třídy číslo 16/35 ve směru na Novou Paku. Na přímém úseku po projetí křižovatky pravděpodobně vlivem zmiňovaného mikrospánku přejel plynule vlevo do protisměru a následně i mimo silnici do příkopu. Zde narazil do vzrostlého stromu, který se vyvrátil a částečně skončil pod vozidlem.

Řidič při dopravní nehodě utrpěl blíže nespecifikované lehké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k lékařskému ošetření. Ke zranění dalších osob naštěstí v tomto případě nedošlo. Alkohol u řidiče vyloučila policisty na místě provedená dechová zkouška. Celková škoda je prozatím podle odhadu stanovena na částku přesahující 150 tisíc korun.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři