Novinky ze Záchranného kruhu

Podporujeme mladé umělce

Podporujeme mladé lidi, kterým není lhostejný osud jiných. Stali jsme se hrdými partnery tohoto mladého rapera. Podívejte se a sdílejte. Jou jou!

Krásné Vánoce a úspěšný rok 2016

Za Asociaci Záchranný kruh vám přejeme hezké Vánoce a úspěšný rok 2016. Ať se vám ve všem daří a máte především pevné zdraví. I v příštím roce pro vás chystáme spoustu zajímavých věcí, máte se na co těšit.

Návštěva ministryně pro místní rozvoj ve Světě záchranářů

V pátek 13. listopadu ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová navštívila náš Svět záchranářů. Prohlédla si jednotlivé domečky a odjížděla s velkým nadšením, za což jsme samozřejmě velice rádi.

Svět záchranářů má téměř plno

Po necelém měsíci, kdy byly spuštěny webové stránky Světa záchranářů a tím pádem i objednávkový systém na výukové programy, zbývá posledních pár dnů do úplného obsazení všech programů centra a to až do konce školního roku 2015/2016.

Tísňomat

Unikátní animovaná aplikace, která je určena všem, zejména pak školám, pedagogům a lektorům. "Tísňomat" slouží k praktickému nácviku volání na tísňové linky a zároveň k procvičování požadovaných postupů v nejrůznějších rizikových situacích.

Svět záchranářů převzal kola a odrážedla

Díky našemu partnerovi Autospektrum 2000, který prodává vozy Škoda, jsme převzali služební vozidla a kola a odrážedla pro naše návštěvníky.

Ve Světě záchranářů byla Snídaně s Novou

5.10.2015 00:00
TV Nova ve Světě záchranářů natáčela živě rubriku "Na vlastní kůži" do Snídaně s Novou.

Výukové spoty pro dopravní výchovu

Asociace Záchranný kruh společně s BESIPem vytvořila výukové spoty určené primárně pro žáky II. stupně základních škol, které jsou však i využitelné pro mladší děti, ale starší studenty případně rodiče.

NAPSALI O NÁS - začala výstavba Centra zdraví a bezpečí

6.08.2014 10:00
Karlovarský deník - 6. srpna 2014

Záchranný kruh na Helicoptershow 2014

20.06.2014 08:04
Již tradičně se Záchranný kruh účastní velkolepé akce v Hradci Králové - Helicoptershow 2014.
Počet položek: 75položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík