Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Pan Kroužek

NAŠE PROJEKTY > Pan Kroužek
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Pan Kroužek

Plyšový maskot - Pan Kroužek je určen pro všechny složky integrovaného záchranného systému. Záchranáři tuto "hračku" využívají při výjezdech k událostem, kde jsou mezi oběťmi i malé děti. V takovém případě je plyšák použit k uklidnění malého pacienta, snížení stresu a navázání kontaktu. 

Tento projekt má velký přínos. Například při dopravních nehodách, jejichž oběťmi jsou také děti, má jejich uklidnění velký význam pro úspěch zásahu. V řadě případů mohou být děti dočasně odděleny od rodičů a hračka potom působí pozitivně na psychiku.

Jméno plyšového pomocníka záchranářů vzešlo z veřejné soutěže, kdy mohli lidé z celé země navrhovat název na tomto webu..Jméno odpovídá jeho tvaru a odkazuje i na název Asociace Záchranný kruh. Konečnou podobu dostal ve firmě B.N.V. Příbram. Hračka má i odpovídající atest, že je vhodná pro děti.

Popis: Zleva ředitel Zdravotnické služby Ivo Tukinski, bývalý šéf Horské služby Rudolf Chlad, policejní mluvčí Andrea Kávová a Veronika Krajsová z Hasičského záchranného sboru Karlovy Vary představili 25. června novinářům nového plyšového maskota asociace Záchranný kruh, kterého budou záchranáři využívat při pomoci dětem.

Související články:

Podpořte nás

Zjistit více

Přidat komentář

Naši partneři